Wednesday 04 August 2021
- الثلاثاء 25 ذو الحجة 1442 -
13:5 - چهارشنبه 13 مرداد 1400

برگزاری دهمین نشست کمیته راهبردی رویداد شتاب نخود


برگزاری دهمین نشست کمیته راهبردی رویداد شتاب نخود
صبح روز 8 تیرماه 1400 دهمین نشست کمیته راهبردی رویداد شتاب نخود در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمانشاه برگزار گردید.
در این جلسه که به دعوت دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه برگزار شد جناب آقای مهندس مرادی رئیس شورای ملی نخود ایران ، جناب آقای دکتر شرفی ریاست  دانشگاه جامع علمی کاربردی ، و جناب آقای دکتر شفیعی معاون دانشگاه، جناب آقای دکتر آزادی ریاست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، جناب آقای مهندس حریری معاون پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی، جناب آقای مهندس اکبری کارشناس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه حضور یافتند و به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود د ر خصوص برگزاری رویداد پرداختند.
جناب آقای ناصر مرادی در سخنان خود به اهمیت نخود بعنوان یک محصول استراتژیک برای استان و در شرایط خشکسالی برای کل کشور تاکید کرد و گفت : در فراوری چنین محصول اترزشمندی کمبود و ضعف هایی وجود دارد که امیدواریم در ایده هایی که ارائه خواهد شد به این موارد توجه شده و برای رفع کمبودها و یا نواقص موجود راهکارهایی ارائه گردد.
وی گفت: در این رویداد باید ایده ها را از نظر ماهیتی بررسی و در دسته های مختلفی قرار گیرند.
رئیس شورای نخود ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این رویداد شتاب، از سوی شورا حمایت خود را در برگزاری هر چه بهتر رویداد اعلام نمود.
جناب آقای مهندس حریری معاون پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی به ارائه گزارش کلی از روند رویداد پرداخت . وی از دریافت حدود 20 ایده تا کنون از سراسر کشور خبر داد .
جناب اقای دکتر شریفی ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمانشاه نیز به بررسی هر چه دقیق تر زمان ، مکان و تمامی ابعاد این رویداد تاکید کرد و از نظر اصالت ایده و صاحبان ایده باید توجه لازم صورت پذیرد.
جناب آقای دکتر آزادی ریاست پارک علم و فناوری در این جلسه گفت در روز رویداد از فعالان و سرمایه گذاران و مدیران صنایع تبدیلی و کشاورزی دعوت بعمل آید . وی افزود با توجه به مجازی بودن این رویداد امکان افزایش مخاطبان در سرار کشور وجود دارد و با توجه به ارتباطات با مراکز رشد سراسر کشور امکان استفاده از افراد تاثیرگذار و حرفه ای در این رویداد وجود خواهد داشت.
   1400/4/10 14:57

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )